Bідгуки

Мирослава АнтонюкРоман АнтонюкАндрій КащійАнтон РомашовНадія НижникНадія Метелиця

Будемо дуже вдячні, якщо Ви залишите відгук про нашу роботу, адже це допоможе іншим познайомитися з нами 🙂

КНИГА ВІДГУКІВ
1
2
3
4
5
Залишити відгук
     
Відміна

Залишити відгук

Відгуки:  
 6 Відгук
залишив відгук Андрій

Кожної суботи ранок починається з приготувань до поїздки в "Зебру".Вже майже другий місяць воджу малу (6,5 років) в майстерню дозвілля. Анелька в захваті. Окрім нових друзів та знань, дочка отримує купу позитивних емоцій. Дякую Вам дівчата. Так тримати!P.S.: а ще каже що дуже смачно у вас:)

залишив відгук Ilmira Valitova

Дорослі, як і діти також шукають, як корисно та цікаво провести дозвілля. Отже, дорослі-діти, долучайтесь до малювання. Дякую майстерні за надану можливість, я чудово та натхненно провела час, обов'язково буду ходити ще, окреме спасибі Даші за підтримку та вдосконалення моєї першої спроби )

залишив відгук Ауріка

Користуючись нагодою, хочу подякувати "Майстерня дозвілля ЗЕБРА - Львів" , її господарям, мешканцям і друзям за те, що ВИ Є!!! Ви креативні, сучасні, дотепні і дуже-дуже СВОЇ! Мої дітки прийшли сюди більше року тому, прийшли опановувати шахові ази... за цей час ми вивчали шахи, малювали, удосконалювали ораторськЇ навички.... Для Сашка і Ані "Зебра" стала рідною. Дякуємо всім. особливо Надія Метелиця за цікаві ідеї, їх втілення., затишну і доброзичливу атмосферу. Окремо. ВЕЛИКЕ СПАСИБІ за знайомство з Антоном Ромашовим - нашим шаховим Гуру! Бажаємо успіхів. цікавих проектів і гарних нових друзів в вашому новому домі. Ми не прощаємось, а кажемо До Побачення!!!

залишив відгук Надія
Канікули!!!!!!

Дякуємо за гарні канікули, провели час цікаво і весело!!!

залишив відгук Вадим
Дуже гарне місце!

Дуже гарне місце. І люди там класні і приміщення зачьотне -- то вам не унилий дитячий садочок з замученими "васпіталками"!Хожу туди на заняття Швидкочитанням. А скоро підросте самий менший -- будемо "ходити" на фізику разом, їздити по зоопарках тощо.

залишив відгук Марта

Дякую Вам за цікавий і незабутній майстер-клас з малювання! Бажання, натхнення і трішки терпіння під уважним спостереженням та з цінними порадами Даші перетворюються на картину. Ось так за декілька годин можна виконати мрію кількох років. PS: Вже записалася на наступний ;)