Готуємося до школи за 3 місяці!

Банер 1500х600 Заняття для дітей 5-6

Для гармонійного розвитку дитині потрібно, щоб обидві півкулі головного мозку активно взаємодіяли. Розвиток лівої півкулі (логіка), без допомоги правої (творчість) призводить до порушення асоціативного мислення і творчої уяви. Розвиток логічного мислення за допомогою творчості (арт-терапії), дає можливість розкритися творчому потенціалу, самопізнанню, розвиває пізнавальну активність, яка і дає можливість навчатись новому.
Саме у дошкільний період розвитку у дитини формується функція мислення за допомогою образів та символів, яка, в свою чергу, найпростіше засвоюється в різноманітній ігровій діяльності. Гра є таким собі інтегрованим засобом, який включає в себе логічні, уявні та реальні, математичні та мовленнєві аспекти.
Розвиток креативного мислення є необхідністю у сучасному світі. Уявляти, мріяти, фантазувати- це найкомфортніший для психіки дитини спосіб розвивати креативну та гармонійну особистість. З метою формування креативного мислення застосовують такі види завдань, які вчать класифікувати, порівнювати, аналізувати, уміння зрозуміти зміст, розширити словниковий запас, розвивати творчість.
Тому наш курс спрямований на розвиток інтелектуальної та психологічної готовності дитини до школи. А саме:
– Розвиток уяви (казкотерапія, арт-терапія, ігрова діяльність,інтуїтивне малювання)
– Розвиток образного мислення (ейдетика, )
– Розвиток грамотного зв’язного мовлення
– Розвиток логічного мислення та основи арифметики
– Розвиток дрібної моторики рук та основ письма
Графік занять – щосуботи о 14.00
Тривалість – 1,5 години
Викладач – Надія Нижник
К-сть занять курсу – 14
Вартість 2000 грн.
Початок 11 лютого
Запис за тел. 067-749-15-95